Bileklik

Günlük stilinizi tamamlayacak ve size ışıltı katacak, en özel 925 ayar gümüş bileklik modelleri Lucida Design’da. Günümüz moda trendlerinden en popüler tasarımları birinci sınıf kalite ve işçilikle sunan Lucida Design, kadın ve erkek giyiminin vazgeçilmez bir parçası olan bileklik aksesuarları için yüzlerce modeli bir arada sunuyor. Modernden klasiğe, minimalden etnik tarza uzanan pek çok tasarım bileklik modelleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

En kaliteli zirkon ve doğal taşlar seçilerek, el işçiliğiyle yapılan bilekliklerin klipsli, asansörlü veya kelepçe formları bulunuyor. 925 ayar gümüşten üretilen bileklik modellerinin roze, rodyum ve altın kaplama renk seçenekleri de mevcut. Hem günlük hem de abiye giyim kombinleri için alternatifler bulunan Lucida Design bileklikleri her yaşa, tarza ve sezona uygun birbirinden ışıltılı ve renkli modellerden oluşuyor. Kalp, yıldız, çiçek, balık, kelebek, etnik motifler, burçlar, astroloji, harf gibi çeşitli figürlerden oluşan bilekliklerin yanı sıra, yoğun taşlı ve oldukça havalı kelepçe modelleri de Lucida Design’da.

Kendi tarzınıza fark yaratıcı bir detay katmak veya sevdiklerinize ışıltılı, kalitesini ve manevi değerini ömür boyu koruyacak bir hediye vermek için Lucida Design’ın gümüş bileklik modellerini şimdi inceleyin.

%100 Güvenli
Alışveriş Keyfi

%100 Müşteri
Memnuniyeti

Hızlı
Kargo

Yüksek
Kaliteli Takılar