Güvenlik & Gizlilik Politikası

Lucida.com.tr sitesine üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmaz.

Lucida.com.tr'yi ziyaret etmeniz için kişisel herhangi bilgi vermeniz gerekmez ancak üye olmak ya da alışveriş yapmak için bazı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

• Bu site üzerinden bazı dönemlerde müşterilerine ve kayıtlı üyelerine kampanya, promosyon, indirim ve yeni ürünler hakkında bilgiler gönderilmektedir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

• Kredi kartı haricinde verdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz Lucida.com.tr veri tabanında şifrelenerek kayıt altında tutulur. Bu bilgiler üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmaz.

Lucida.com.tr sunucularında toplanan veriler, müşteri bilgilerine yönelik özel kampanya, promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece kendi bünyesinde kullanılmaktadır.

• Alışveriş esnasında kredi kartı bilgileriniz kati suretle kayıt edilmez. Kart bilgileriniz onay için bankaya yönlendirilerek 3D koruma ve 256 bit SSL sertifika ile kullanılmaktadır.

• Alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, kullanıcı bilgileri ve çerezler herhangi bir sahtecilik durumunda yasal mercilere bildirilmek üzere saklanmaktadır.

• Kullanıcı Profil sayfasından Sms ve E-posta bildirim ayarlarınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

• E-Posta bülten gönderim listesinden çıkmak isterseniz, tarafınıza gönderilen e-postaların en alt kısmında bulunan “E-bulten listesinden çıkmak istiyorum” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek adımda, sorunsuz çıkabilirsiniz.

Lucida.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve deneyimlerini analiz ederek işlemektedir.

• Kişisel verileriniz dışında site kullanım istatistiksel veriler, Lucida.com.tr kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi amacıyla iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Lucida.com.tr'yi kullandığınızda yukarıdaki tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

İstediğin Zaman
İstediğin Yerden

Lucida üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizi cep
telefonlarınızdan kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL