Eskitme Gold Kolye

489.00 
HND0108
10 gün
Stokta
+

Hızlı
Gönderim

Kredi Kartına
Taksit İmkanı

Gold kaplama, 925 ayar gümüş

Uzunluk: 43 cm

Tamame el işçiliği ile üretilmiştir

lucida.com.tr sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile iade edebilirsiniz. İade ve değiştirme taleplerinizi Siparişler sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hijyen kuralları gereği, küpelerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.

İadeler mutlaka faturası ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.  
Orijinal ambalajı bozulmuş ve yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmiş, üretim hatası haricinde alıcı tarafından zarar görmüş (taşı kırılmış vb.), başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kullanılan ürünlerin karşılaştığı düşürme, çarpma vb darbeler  yüzünden kırılan taşlar iade alınmaz. 

Takıların üzerine direk parfüm sıkılması veya duş jeli, şampuan gibi içerisinde kimyasal ve alkol bulunan ürünler, yapılan kaplamayı kısa surede bozacağından; bu tip uygulamalardan doğan bozukluklar iade kapsamına girmez. Tüm bu nedenlerle oluşan hasarların tadilatı, bedelinin ödenmesi ile yapılabilmektedir.

Kredi kartı, havale/EFT veya kapıda ödeme kanalıyla yapılan ödemeler Firma hesaplarına iletildiği andan itibaren siparişleriniz kesinleşir ve işleme alınır. Ödemenizin onaylanmasının ardından siparişinizin hazırlanması aşamasına geçilir. Ürünlerin hazırlanma sürecinin, sitede belirtilen süreyi aşması durumunda canlı destek veya e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Hazırlanan siparişleriniz, kargo/kurye şirketine resmi tatil günleri dışında teslim edilmektedir.

Siparişinizin kargo/kurye şirketine tesliminden sonra e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Dilerseniz siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Siparişinizin size veya belirttiğiniz adrese ulaşmaması durumunda, canlı destek, 0 (530) 160 4953 numaralı telefondan veya info@lucida.com.tr adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Fatura adresi ve teslimat adresinin aynı adrese ait olduğu siparişlerde; ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilir. Fatura adresi ve teslimat adresinin farklı olduğu siparişlerde ise; ürün faturası fatura adresine, ürün irsaliyesi de ürünle birlikte teslimat adresine ulaştırılır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat esnasında size iletilen belge/evraklarla karşılaştırarak kontrol ediniz. Siparişe konu olan ürünlerin eksik, hasarlı veya siparişinizden farklı olduğunu tespit ettiğinizde, kargo/kurye görevlisine tutanak yazdırarak gönderiyi teslim almayınız ve en kısa zamanda sipariş numaranız ile birlikte 0 (530) 160 4953 numaralı telefondan veya info@lucida.com.tr adresinden e-posta yoluyla bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Lucida.com.tr’de vermiş olduğunuz tüm siparişlerde Aras kargo/kurye gönderileri 150TL ve üzeri ücretsizdir. 150TL altı 10TL kargo bedeli tahsil edilmektedir.

Ürününüz olağanüstü durumlar haricinde 3 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir. Kargo teslim edildi ibaresi ardından geciken kargolar Aras kargo/kurye sorumluluğundadır.

Lucida.com.tr web sitesinden ürün satın alınması, yukarıda ilan edilmiş hüküm ve şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir.

Tüm Kredi Kartları
489.00 ₺
EFT/Havale
479.22 ₺
Kapıda Ödeme
489.00 ₺
Taksit seçenekleri

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam
Tek çekim 489.00 ₺ 489.00 ₺
2 Taksit 253.30 ₺ 506.60 ₺
3 Taksit 170.34 ₺ 511.01 ₺
6 Taksit 87.29 ₺ 523.72 ₺
9 Taksit 59.71 ₺ 537.41 ₺
12 Taksit 45.88 ₺ 550.61 ₺

Benzer Ürünler