Sipariş & Teslimat

Kredi kartı, havale/EFT veya kapıda ödeme kanalıyla yapılan ödemeler Firma hesaplarına iletildiği andan itibaren siparişleriniz kesinleşir ve işleme alınır. Ödemenizin onaylanmasının ardından siparişinizin hazırlanması aşamasına geçilir. Ürünlerin hazırlanma sürecinin, sitede belirtilen süreyi aşması durumunda canlı destek veya e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Hazırlanan siparişleriniz, kargo/kurye şirketine resmi tatil günleri dışında teslim edilmektedir.

Siparişinizin kargo/kurye şirketine tesliminden sonra e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Dilerseniz siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Siparişinizin size veya belirttiğiniz adrese ulaşmaması durumunda, canlı destek, 0 (530) 160 4953 numaralı telefondan veya info@lucida.com.tr adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Fatura adresi ve teslimat adresinin aynı adrese ait olduğu siparişlerde; ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilir. Fatura adresi ve teslimat adresinin farklı olduğu siparişlerde ise; ürün faturası fatura adresine, ürün irsaliyesi de ürünle birlikte teslimat adresine ulaştırılır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat esnasında size iletilen belge/evraklarla karşılaştırarak kontrol ediniz. Siparişe konu olan ürünlerin eksik, hasarlı veya siparişinizden farklı olduğunu tespit ettiğinizde, kargo/kurye görevlisine tutanak yazdırarak gönderiyi teslim almayınız ve en kısa zamanda sipariş numaranız ile birlikte 0 (530) 160 4953 numaralı telefondan veya info@lucida.com.tr adresinden e-posta yoluyla bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Lucida.com.tr’de vermiş olduğunuz tüm siparişlerde Aras kargo/kurye gönderileri 150TL ve üzeri ücretsizdir. 150TL altı 10TL kargo bedeli tahsil edilmektedir.

Ürününüz olağanüstü durumlar haricinde 3 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir. Kargo teslim edildi ibaresi ardından geciken kargolar Aras kargo/kurye sorumluluğundadır.

Lucida.com.tr web sitesinden ürün satın alınması, yukarıda ilan edilmiş hüküm ve şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir.

İstediğin Zaman
İstediğin Yerden

Lucida üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizi cep
telefonlarınızdan kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL