Yüzük

Takı ve aksesuar kültürünün en önemli parçalarından biri olan yüzükler, dönemlere ve toplumlara göre hem farklı anlamlar hem de özel değerler taşıyor. Günümüzde hem kadın hem de erkek modasında önemli bir tamamlayıcı olarak yer alan yüzükler, Lucida Design farkıyla en kalite ve işçilikle sunuluyor…

Lucida Design tarafından sunulan 925 ayar gümüş yüzük modelleri, her tarza ve kombine uygun bir alternatif barındırıyor. Tektaş veya sıra taşlı yüzükler gibi klasik yüzük modellerinin yanı sıra, günümüz trendleri arasında yer alan serçe parmağı yüzükleri, yılan figürlü yüzükler veya tüm zamanların klasiği olan zarif inci yüzükler; Lucida Design gümüş yüzük koleksiyonunun sadece bir kısmını oluşturuyor.

Yalın ve sade çizgileri sevenler için minimal formlu yüzükler; renkleri giyim tarzına cesurca yansıtanlar için şeker gibi rengarenk baget taşlı yüzükler; tarihi ve etnik dokuları sevenler içinse otantik yüzük modelleri Lucida Design’ın yüzük seçkisi içerisinde yer alıyor.

Her tarza hitap eden çeşitlilikteki 925 ayar yüzük modellerinin, doğal gümüş rengin yanı sıra roze ve altın kaplama seçenekleri de mevcut.

%100 Güvenli
Alışveriş Keyfi

%100 Müşteri
Memnuniyeti

Hızlı
Kargo

Yüksek
Kaliteli Takılar